/
/
בתום טקס קביעת מזוזה לסניף החדש: של יש חסד

בתום טקס קביעת מזוזה לסניף החדש: של יש חסד

ג׳ בשבט ה׳תשע״ג
01:59

המלצות נוספות

ראש העיר, הרב מאיר רובינשטיין: אני סמוך ובטוח כי “יש חסד” תעצים את הוזלת המחירים למשפחות בביתר עילית.

“הביתרים” התעוררו למציאות אחרת, ‘יש חסד’ העירה את העיר ביתר, ונתנה את האות לחגיגת מחירים זולים שלא הכרתם…

ביום שלישי זה קרה: רשת ‘יש חסד’ הגיעה לעיר התורה בערי יהודה, זה קורה אחרי שהרשת זכתה להצלחה מסחררת בערים בני ברק ובית שמש, שם גילו מהר מאוד כלל הציבור כי ההבטחה “תמיד תצא בזול” מוכיחה עצמה יומיום, שעה שעה על מגוון ענק של מוצרים. כאמור השבוע ביום שלישי – פעמיים כי טוב התאספו מנכ”ל שופרסל איציק אברכהן וכן מנכ”ל הרשת ר’ איצ’ה וולקין, וכן חבר הבד”ץ הרה”ג הרב שלמה הלוי איצקוביץ רב שכונת הגפן, שקבע את המזוזה ואיחל הצלחה מרובה לקברניטי הרשת ולתושבי העיר שימשיכו ליהנות ממחירים זולים ואטרקטיבים.

יצוין, כי מיקומו של הסניף הינו אסטרטגי, הסניף החדש יזניק משמעותית את אטרקטיביות “כיכר העיר”. מיקום הסניף הינו בצמוד לעורק תנועה ראשי בעיר ולצד חנויות שונות ומגוונות ישרת סניף יש חסד את תושבי העיר ביתר בכלל ותושבי שכונת B בפרט.

למעמד קביעת המזוזה נהרו תושבים רבים שהגיעו לערוך קניות עם סיום הטקס ולהתרשם מההבטחה החד משמעית של הנהלת הרשת “נשנה את מפת הצריכה בעיר ביתר!”

מנכ”ל הרשת איצ’ה וולקין ציין “לא שיערנו את גודל ההצלחה, מתברר כי הציבור החרדי כמה לרשת שתביא לו את המשולש – מחיר זול, מגוון ענק של מוצרים ונוחיות קנייה. אנחנו ב”יש חסד” הצלחנו לענות במדויק על רצון הלקוחות, הן ברמת המחיר – מחיר זול בכל זמן נתון, רמת המגוון – אין אף רשת שמצליחה להתחרות במגוון שלנו ורמת הנוחיות – סניפים גדולים ומרווחים ושורה של קופאי/ות ואנשי שירות. ברור לנו כי גם העיר ביתר תגלה את כדאיות הקנייה ביש חסד, ובע”ה נצליח לגרום ליותר ויותר משפחות לצאת תמיד בזול.”

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות