/
/
בר מצווה’ כשרה

הכשרות המהודרת בפיקוח רבה של ביתר הגר"ח וייס שליט"א תינתן גם לשירותי קייטרינג בעיר

בר מצווה’ כשרה

גם שירותי קייטרינג בעיר יקבלו את הפיקוח הכשרותי המהודר מטעמו של מורנו הגאב"ד הגר"ח וייס שליט"א >>> בכל אירוע תוצב תעודה המאשרת כי ההסעדה באירוע עומדת תחת הכשרות המהודרת >>>
י״ב בתמוז ה׳תשפ״ב
11:05
פרסום ראשון

שמעון כהן

פרסום ראשון: כשלושה חודשים לאחר שהוקמה מערכת הכשרות בראשותו של מורנו הגאב”ד הגאון הגדול רבי חיים וייס שליט”א, שהחלה להעניק תעודות השגחה על חנויות אוכל מוכן בעיר – כעת אנו מתבשרים על התרחבות נוספת: מעתה תוענק הכשרות המהודרת גם לשירותי קייטרינג בעיר. 

הקייטרינג הראשון שיזכה בהשגחה המהודרת הוא ‘בשמחתכם’, בהנהלתו של הר”ר ישראל הולצמן, הגבאי המוכר של ‘שטיבלאך הרב קארו’ והארגון הנודע ‘רבי ישעילע’ס קאך’ שפעיל בתחומי השטיבלאך. הקייטרינג יופעל במחירים זולים והגונים לרווחת המשפחות המתגוררות בעיר.

ל’שערים’ נודע, כי קייטרינגים נוספים עומדים לקבל את הכשרות המהודרת, כאשר בקרוב נוכל לשבת באירועי בר מצווה וכדומה בעיר ולהיות סמוכים ובטוחים כי המנות המוגשות נקיות מכל חשש כשרותי, כאשר הם זוכים לכשרות ברמה הגבוהה והמהודרת ביותר. בכל אירוע תוצב תעודה המאשרת כי האירוע נמצא תחת פיקוח כשרותי בהשגחת רב העיר. כאשר תראו את התעודה – תוכלו לאכול לשובע נפשכם ללא כל חשש.

לצד זאת, ל’שערים’ נודע כי חנויות רבות הצטרפו לאחרונה וקיבלו על עצמם את הכשרות המהודרת. זאת לאחר שב’שערים’ ניתן ביטוי לקריאתם של רבני העיר נוכח הפִרצה בדמותן של חנויות אוכל מוכן שאינן נושאות תעודת כשרות. קריאתם של רבני העיר עשתה את שלה, ומאז פורסמה הקריאה –  התגבר הביקוש מצד כל בעלי החנויות להשיג תעודת כשרות מהודרת.

רב העיר הגר”ח וייס שליט”א גייס שורת משגיחים מומחים ויראים ושלמים שתפקידם יהיה לפקח על החנויות שיעמדו תחת פיקוחו האישי. בראש המערך הציב הגר”ח וייס את הרה”ג ר’ יעקב חיים פילטשיק, מחשובי מורי הצדק בעירנו, אשר ידיו רב לו בענף הכשרות והידע ההלכתי שלו בתחום משמש לעיניים עבור גופי כשרות רבים. ואכן, ההתעוררות המבורכת בעניין הביאה לגל של חנויות שקיבלו על עצמן את הפיקוח הכשרותי מטעם רב העיר שליט”א.

לאחרונה נערך סיור יחד עם ראב”ד ביתר עילית לכל מקהלות הספרדים, הגאון רבי יצחק מעלם, לשם שיתוף פעולה עם הכשרות העומדת תחת רב העיר לכל מקהלות האשכנזים הגר”ח וייס.

ויאכלו ענווים וישבעו.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות