/
/
בערב החג: אקווריום נפל על ילד כבן 3 – מצבו טוב ב”ה

בערב החג: אקווריום נפל על ילד כבן 3 – מצבו טוב ב”ה

ד׳ באייר ה׳תשע״ג
23:51

כמעט אסון שהסתיים בנס: אקווריום שנפל על ראשו של לד בן שלוש הוביל לפגיעה קשה כשב”ה לאחריה החלים הילד ויצא מכלל סכנה. זהירות! 

ימי ההכנה לקראת החג גוזלים מהמבוגרים שלנו  כמעט את כל תשומת ליבם. אך מתברר שאי תשומת לב מספקת יכולה לגרום לאסונות חלילה.

בערב פסח האחרון חותה זאת משפחה חשובה מעירנו המתגוררת  ברחוב האדמו”ר מרוז’ין, בנם הקטן, פעוט כבן שלוש התרוצץ מתחת הרגלים ובמהלך הנקיונות הפיל מבלי משים לב על ראשו את האקווריום  הגדול שניצב בבית. מעוצמת הפגיעה (יש לזכור שמדובר בכמות מים בלתי מבוטלת דבר שגורם להכבדה יתירה) איבד הפעוט את הכרתו וברגעים הראשונים היה נראה שמצבו אנוש חלילה

חובשים המתנדבים בארגון ‘איחוד הצלה – ביתר’ וצוותי מד”א העניקו לו  טיפול רפואי ראשוני, לאחר שאיבד את ההכרה.  ולאחר מכן הועבר הילד בנידת טיפול נמרץ לביה”ח הדסה עין כרם בי-ם . רק לאחר זמן ארוך של מתח וחרדה התעורר הילד ושב להכרתו לשמחתם של כל תושבי עירנו

“מדובר בילד כבן 3 שנפל עליו אקווריום, הילד נפצע קשות ואיבד את ההכרה, הילד טופל ע”י החובשים, ובשלב הראשוני היה נראה שמצבו אנוש, ניידת טיפול נמרץ הוזעקה למקום ובביה”ח מצבו השתפר והוא שוחרר לקראת החג”, נמסר מהארגון.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות