/
/
בעקבות כתם שמן: התנגשות בין שני כלי רכב בעוקף חוסאן

בעקבות כתם שמן: התנגשות בין שני כלי רכב בעוקף חוסאן

ט״ו בסיון ה׳תשע״ג
23:35

כתוצאה מכתם שמן שנשפך על הכביש. מספר נפגעים קל באירוע. בנס לא ארע אסון כבד יותר. האם מדובר בתקלה אקראית או מעשה זדוני מכוון? הנהגים נקראים לגלות ערנות.

תאונה לא קלה ארעה בתחילת השבוע בשיפולי כביש עוקף חוסאן כתוצאה משמן שנשפך על הכביש ע”י מקור לא ידוע. כונני הצלה ביתר שהוזעקו למקום גילו כי מדובר בשני רכבים שהחליקו כתוצאה מהשמן  והתנגשו זה בזה. במקום היו מספר נפגעים קל שלא פונו לבתי חולים, לרכבים נגרם נזק משמעותי ובנס לא ארע אסון כבד יותר. כתוצאה מהתאונה וחסימת הכביש בגלל כתם השמן שעדיין לא הוסר מהכביש, השתרכו עומסי תנועה כבדים בכביש ופקק ארוך נוצר בכניסה לביתר,

תופעת כתמי השמן בכביש עוקף חוסאן נפוצה בעיקר עקב ריבוי הכלים הכבדים על הכביש, תופעה הגורמת במקרים רבים לנזילות של שמן מהרכבים הכבדים, שאחזקתם ובטיחותם מורכבים ואינם דבר של מה בכך. גורם נוסף העשוי לגרום לכתמי השמן הלוא הם שכנינו, תושבי הכפר הסמוך, כאשר החשש הוא שמידי פעם בפעם גורמים עוינים שופכים שמן במורד הכביש על מנת לגרום לתאונות ואסונות ח”ו.

לא מעט מקרים דומים בעבר, בכבישים שונים ברחבי הארץ, הסתיימו באסונות כבדים. ציבור הנהגים נקרא לגלות ערנות בדרך, בפרט בעת נסיעה במורד הכביש התלול והמועד לפורענות.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות