/
/
/
ביתר עילית נצחה: עשינו ככל אשר ציוותנו

ביתר עילית נצחה: עשינו ככל אשר ציוותנו

מול גל ההסתה חסר התקדים נגד תורת ישראל: תושבי ביתר עילית הצביעו בהמוניהם לטובת המפלגות החרדיות יהדות התורה וש"ס בדיקת 'שערים': ירידה של כ-60 אחוז בהצבעה למפלגות לא חרדיות ביחס לבחירות לפני חצי שנה לראשונה: 'יהדות התורה' עברה את רף ה-13,000 מצביעים בעיר, עלייה של כ-1,000 קולות ש"ס עלתה ב-550 קולות המספרים המלאים: בחירות 2019 מועד ב'
כ״ב באב ה׳תשע״ט
02:51

 ירידה של 60 אחוז בהצבעה למפלגות הלא חרדיות

כרגע אין מנצח בבחירות, שני הצדדים טוענים לכתר, אבל שניהם עומדים מרחק קטן ממנו, אף אחד לא יודע מה יהיה, אנו כיהודים יודעים שלב מלכים ושרים ביד ד’ ואנו מאמינים בני מאמינים שכל מה שהוא עושה לטובה היא, כך שזהות המנצח אינה כל כך משנה בהתייחסות לתוצאות המפתיעות שנראו בביתר עילית מאז ומעולם.

 ניצחון מתוק

ביתר עילית נצחה, ביתר נצחה בזה שקיימו את הוראות רבותינו ויצאנו להצביע למפלגות החרדיות, איזה שמחה נגלה לעיננו תושבי ביתר, לאחר שהתברר שברוך השם שאחוזי הצבעה למפלגות הלא חרדיות ירדו ביותר משישים אחוז, ביחס למה שהצביעו בחודש ניסן. ולראשונה יהדות התורה חצתה את 13 אלף מצביעים, תוספת של כמעט אלף קולות יותר מהבחירות הקודמות שהתקיימו אך רק לפני חצי שנה עלייה הדרמתית ביותר ביחס לכלל הערים בארץ לטובת יהדות התורה, גם ברשימת ש”ס נרשמה עליה גדולה, והיא גדלה ביותר מחמש מאות חמישים קולות, זו היא עלייה משמעותית מאד בייחס לתוצאות הבחירות הקודמות.

 המספרים במדויק.

רשימת יהדות התורה קבלה  – 13,431 קולות, 899 קולות יותר ממה שהיא קבלה בבחירות לכנסת ה-21

רשימת ש”ס קבלה – 5,784 קולות, 531 קולות יותר ממה שהיא קבלה בבחירות לכנסת ה-21.

בבחירות לכנסת ה–21 הצביעו בביתר 2,030 אנשים למפלגות לא חרדיות. ולכנסת ה -22 הצביעו בס”ה 857 אנשים למפלגות לא חרדיות, השג ניכר והוכחה מוחצת להתגייסות של רוב הציבור בעד המפלגות החרדיות, ב”ה.

בכירים בקמפיין של המפלגות החרדיות, מציינים, שהענות המפתיעה של תושבי העיר, מראה על ציות מוחלט לגדולי הדור, ושהציבור הבין את גודל השעה, וכאשר מפלגות הכריזו מלחמה על השם ועל משיחו,  כולם נעמדו חזרה למלחמה, וב”ה נצחנו את הבחירות.

 לא הגיע בקלות

התוצאה לא הגיעה בקלות, עבדו  ועמלו למען זה, מטות פעילים מיוחדים, גם של יהדות התורה וגם של ש”ס, כאשר בכל מטה פועל מטה הסברה, ומטה פילוח מצביעים, כאשר לקראת יום הבחירות התווסף מטה הרכב, ומטה לוגיסטי לעדכוני אחוזי ההצבעה, כך שיוכלו לדעת און ליין מי עדין לא יצא להצביע, וכך יכלו לדרבן את המצביעים באופן ממוקד, כאשר בכלל המטות שורר רוח קרב, ורוח של התגייסות לעצור את מלחמת הדת השורר בארץ, כאשר הלחץ הגדול היה לקראת השעות האחרונות של יום הבחירות, אזי התחילו לדלוף נתונים שהצביעו שכלל הגוש הימין בירידה, ורח”ל יש חשש ממשי ששונאי הדת יעלו לשלטון, לאחר סגירת הקלפיות וברגע שהתחילו לזרום התוצאות מהקלפיות בביתר התוודענו שברוך השם ביתר עילית נצחה, נצחה את מלחמת הדת, ושמעה בקול רבותינו, ובזכות זה נזכה כולנו להיכתב לחיים טובים ובספרן של צדיקים גמורים.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות