/
/
/
ביתר נוסעת מירונה: מה טוב חלקנו | ביתר מובילה באחוז העולים למירון, ואלפי כרטיסים נרכשו במכירה המוקדמת לנסיעה בערב ל”ג בעומר

ביתר נוסעת מירונה: מה טוב חלקנו | ביתר מובילה באחוז העולים למירון, ואלפי כרטיסים נרכשו במכירה המוקדמת לנסיעה בערב ל”ג בעומר

#עקב הקביעות של יום שישי:# אלפי תושבים הקדימו לרכוש כרטיסי נסיעה לערב ל"ג בעומר, ובמוקדי המכירה מדווחים על #הסתערות שלא זכורה כמותה# >>> מסתמן: רוב הנוסעים מעדיפים את השעות הראשונות - בערב ל"ג בעומר ובמהלך הערב של ההילולא, כדי להספיק לחזור מבעוד מועד ולהיערך לשבת >>> כל הפרטים
י״ד באייר ה׳תשפ״א
22:51

#עקב הקביעות של יום שישי:# אלפי תושבים הקדימו לרכוש כרטיסי נסיעה לערב ל”ג בעומר, ובמוקדי המכירה מדווחים על #הסתערות שלא זכורה כמותה# >>> מסתמן: רוב הנוסעים מעדיפים את השעות הראשונות – בערב ל”ג בעומר ובמהלך הערב של ההילולא, כדי להספיק לחזור מבעוד מועד ולהיערך לשבת >>> כל הפרטים

@שמעון כהן

#עולו והתכנשו להילולא דבר יוחאי:# אחרי שבשנה שעברה נבצר מרוב ככל תושבי העיר, בתוך כלל הציבור החרדי ומוקירי זכרו של רשב”י, לעלות ולהיראות באתרא קדישא מירון ביום ל”ג בעומר – השנה נערכים לפיצוי נאות, בדמות עלייה המונית שתיערך בעז”ה בהילולא דבר יוחאי. 

הכמיהה לעלות לציון התנא האלקי רשב”י ביומא דהילולא – התפרצה בעירנו בעוצמה כבירה: מאות תושבים צבאו על מוקדי מכירת הכרטיסים ברחבי העיר, כשרצונם העז הוא להבטיח את נסיעתם למירון ביום ל”ג בעומר. בביתר עילית לבדה נמכרו אלפי כרטיסי נסיעה בתוך שעות בודדות, שהחלה מיד עם פתיחת המכירה המוקדמת, ונמשכה עד הכרטיס האחרון.

למרות תגבור עמדות למכירת הכרטיסים לנסיעה למירון, עם צוות מתוגבר ומוגדל, אנשים עמדו והמתינו בתורים ארוכים, זמן רב, כשתשוקתם אחת: לזכות בכרטיס הנסיעה הנחשק להילולא דרשב”י.

כאמור, אלפי כרטיסים נחטפו כבר עם פתיחת המכירה, וכך אזלו הכרטיסים המאפשרים להגיע להדלקות, כשאלפים רבים של כרטיסים אזלו בתוך שעות בודדות. מארגני המכירה המוקדמת מציינים, כי מדובר ב”משהו ללא כל תקדים, בלי אח ורע בשנים קודמות”.

מבדיקת ‘שערים’ מתברר, כי השנה במיוחד העדיף ציבור הנוסעים להקדים ולצאת מוקדם ככל האפשר, בשל העובדה של”ג בעומר חל בערב שבת קודש, וזאת על מנת להספיק לחזור מבעוד מועד ולהתכונן לקראת השבת, כאשר כמובן רוב הנוסעים למירון אינם נשארים לשבות באתרא קדישא.

יצוין, כי בתריסר השנים האחרונות לא חל ל”ג בעומר בערב שבת, כך שמדובר בקביעות נדירה למדי. הפעם הבאה שבה יחול ל”ג בעומר ביום שישי – תהיה בעוד שלוש שנים, בשנת תשפ”ד, ואחר כך, במשך עשרים ואחת שנה, לא נפגוש זאת שוב (הפעם שאחרי הפעם הבאה – יהיה בשנת תת”ה… יה”ר שנזכה בעז”ה לראות זאת בבריאות ובנחת, כמובן שהרבה אחרי שיבוא משיח צדקנו)…

#היערכות מוגברת

ובחזרה לתשפ”א…

חברת ‘קווים-עילית’, שמזה מספר שנים מפעילה את השרות למירון בל”ג בעומר עבור חברת ‘נתיב אקספרס’, זכיינית הקו – השקיעה רבות בתכנון, ונערכה מראש לעובדה של”ג בעומר חל ביום שישי, תוך הגדלה מאוד משמעותית של כמות הכרטיסים בערב ל”ג בעומר; אך עם זאת, הביקוש הרב הביא לכך שהכרטיסים המאפשרות להשתתף במעמדי ההדלקה, נחטפו ואזלו.

יצוין, כי בהשוואה לערים אחרות, ביתר עילית נחשבת לעיר מובילה בכמות הנוסעים למירון בל”ג בעומר בכלל, ובדגש יתר לזמנים בהם נערכים מעמדי ההדלקה.

‘כדאי הוא רבי שמעון לסמוך עליו בשעת הדחק’, וזכותו הגדולה תעמוד לכל העולים על ציונו, ולכלל ישראל, וכל התפילות יתקבלו ברחמים וברצון.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות