/
/
ביוזמת עיריית ביתר עילית: יום עיון מיוחד למלמדים ומחנכים בעיר

ביוזמת עיריית ביתר עילית: יום עיון מיוחד למלמדים ומחנכים בעיר

ביוזמת אגף החינוך של העירייה ובשיתוף עם המכון למורים, יתקיים יום עיון מיוחד למורים ומלמדים בעיר ביום שיתקיים בצורה מקוונת, יימסרו שיעורים ושיחות הדרכה למלמדים, על מכלול המורכבויות שבימים אלו, ימי ההתמודדות עם הנגיף, על תפקידי המחנכים בעת הזו, על דרכי הקניית הקריאה במרחב הקולי ועוד רה"ע: "מלאכת החינוך הפכה למאתגרת במיוחד בעת הזו, ואנו ממשיכים לתת את המענה למלמדים כדי שיוכלו למזער ככל הניתן את הנזק שמותירה בנו התקופה"
כ״ה בשבט ה׳תשפ״א
22:13

ראשונים בחינוך: ביוזמת אגף החינוך ובשיתוף עם המכון למורים, יתקיים השבוע יום עיון מיוחד למורים ומלמדים, תושבי העיר. המיזם יצא לדרך לאור פניות רבות של מלמדים ומחנכים, שביקשו הדרכה נכונה כיצד יש להתמודד עם הלימוד מרחוק וקשיים נוספים שנוצרו עקב ההתמודדות עם נגיף הקורונה.

צוות אגף החינוך גיבש סדר יום ייחודי ליום העיון. היום ייפתח בהרצאתו של הרב צבי אריה שכטר שליט”א, שיעסוק בשיחתו בדרכי הקניית הקריאה במרחב הקולי לילדי הגיל הרך.

למחנכי ומלמדי כיתות א’-ג’, ימסור הרב ישראל אברהם שליט”א שיחה מיוחדת, בה יעסוק בקישורים החברתיים שאיתם מתמודדים הילדים. המלמדים והמחנכים בכיתות ג’-ז’, יוכלו לשמוע את הרצאתו של איש החינוך הרב משה בויאר שליט”א, שיעסוק בהרצאתו בתפקיד הייחודי של המחנך בתקופת הקורונה.

למחנכי ומלמדי הכיתות הגבוהות, ז’-ח’, תימסר הרצאה ע”י הרב מנחם אופן שליט”א, שיעסוק בשיחתו בתלמידים ההופכים מתלמידים ללומדים.

שיחות נוספות יימסרו ע”י הרב אהרן מרגלית שליט”א והרב יצחק ויסברג שליט”א, וע”י מנהל המכון למורים, הרב ישראל קלירס שליט”א.

רה”ע בירך על המיזם החשוב, כשלדבריו, “חינוך הילדים, שהוא הייסוד לכל דבר שבקדושה, הפך לאתגר של ממש בימי ההתמודדות עם הנגף. אנו ממשיכים לתת את המענה למלמדים כדי למזער ככל הניתן את הנזק שמותירה התקופה. המיזם החשוב הזה, ביוזמתו של ראש אגף החינוך ה”ה יהודה קורנבליט, בוודאי יתרום רבות למלמדים ולמחנכים, בתפילה שנשוב במהרה כולנו לשגרה ברוכה”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות