/
/
ארון כבד קרס על ילדים בביהמ”ד

ארון כבד קרס על ילדים בביהמ”ד

במהלך שמחת אופרוף בביהכנ"ס, הילדים טיפסו כדי להוריד חטיפים מעל ארון ספרים ענק ונפלו עמו כשהם סופגים חבטות עזות. בנס לא נזקקו לטיפול משמעותי. מתפללים מתריעים מפני מצבם הבטיחותי של ארונות בבתי הכנסת בעיר
ח׳ בסיון ה׳תשע״ג
13:16

במהלך שמחת אופרוף בביהכנ”ס, הילדים טיפסו כדי להוריד חטיפים מעל ארון ספרים ענק ונפלו עמו כשהם סופגים חבטות עזות. בנס לא נזקקו לטיפול משמעותי. מתפללים מתריעים מפני מצבם הבטיחותי של ארונות בבתי הכנסת בעיר

כמעט אסון ארע בשבת האחרונה בביכנ”ס גדול ומרכזי ברח’ המגיד ממעזריטש בגבעה ב’, לאחר שבמקום נערכה שמחת ‘אופרוף’ לבנו של אחד המתפללים, במהלכו נזרקו כנהוג סוכריות ותופינים מעזרת הנשים, אלא שכמה מהחטיפים והממתקים נקלעו מעל לארון הספרים המוצב מתחת לעזרת הנשים ומתנשא לגובה של כשלושה מטרים.

לכמה מהילדים שנוכחו בבית הכנסת היה קשה לוותר על החטיפים שנלכדו מעל הארון, ובאין רואה טיפסו כמה מהם על מדפי הארון הגדול במטרה להגיע אל הסוכריות שנקלעו שם. אלא שהמשקל המכביד של הילדים המטפסים כמעט והוביל לאסון: משקל היתר על המדפים, וכן על הקנט שמקיף את הארון, גרם לארון לקרוס יחד עם מספר ילדים שנחבטו ארצה וספגו מכות יבשות, כשרק בנס הפגיעות היו קלות ולא נגרם אסון גדול יותר.

בשיחה עם כתב שערים מתפללים בביהכנ”ס טוענים שהפעם האירוע הסתיים בפגיעות קלות, אך כדי למנוע הישנות של אירועים דומים, יש להקדים תרופה למכה באמצעות בדיקה של תקינות הארונות בבתי המדרש בעיר ווידוא של מצבם הבטיחותי, וכמובן יש לפקוח עין בשמירה כפולה מכופלת על צעירי הצאן.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות