/
/
/
אלפי תושבי העיר הגיעו בהמוניהם לקדש שם שמים

אלפי תושבי העיר הגיעו בהמוניהם לקדש שם שמים

סיפוק רב בקרב ראשי הקהילות וראשי מטה "יהדות התורה" בעיר, זאת לאור ההצלחה הגדולה והגידול המבורך במספר המצביעים ל"יהדות התורה" בבחירות הכלליות שהתקיימו בשבוע שעבר. יצויין, כי בבחירות הקודמות שנערכו בשנת 2009, קיבלה "יהדות התורה" בביתר עילית 4788 קולות בלבד, לעומת 8404 קולות בבחירות האחרונות, זאת למרות שלא נרשם גידול משמעותי עקב עצירת הבניה בעיר במהלך ארבעת השנים האחרונות
כ״א בשבט ה׳תשע״ג
22:51

לאור קריאתם של מרנן ורבנן גדולי ישראל שליט”א 

סיפוק רב בקרב ראשי הקהילות וראשי מטה “יהדות התורה” בעיר, זאת לאור ההצלחה הגדולה והגידול המבורך במספר המצביעים ל”יהדות התורה” בבחירות הכלליות שהתקיימו בשבוע שעבר. יצויין, כי בבחירות הקודמות שנערכו בשנת 2009, קיבלה “יהדות התורה” בביתר עילית 4788 קולות בלבד, לעומת 8404 קולות בבחירות האחרונות, זאת למרות שלא נרשם גידול משמעותי עקב עצירת הבניה בעיר במהלך ארבעת השנים האחרונות. יו”ר מטה הבחירות של “יהדות התורה” בביתר עילית, סגן ראש העיר הרב יוסף שטרית ציין, כי במסגרת  הפעילות הרבה אשר החלה כחודשיים לפני מועד הבחירות, נעשתה עבודת מיפוי ופילוח מדוייקת וכן היערכות מקיפה ויסודית ע”י מטה יום הבחירות, כך שכבר מספר ימים לפני יום הבחירות הכל היה ערוך ומוכן כראוי על מנת שלא לאבד אף קול, זאת ע”י תכנית “שרי עשרות ושרי מאות” אשר הוכנה ע”י יו”ר מטה יום הבחירות הרב מלאכי, תוך שיתוף פעולה מלא ומיוחד עם ראשי הקהילות וגבאי בתי הכנסת בעיר.

לקראת שעות אחה”צ, החל לפעול “מטה המרצה” בניצוחו של מנהל מטה הבחירות הרב בצלאל יעקובזון. עשרות פעילים וראשי קהילות השונות בעיר, המריצו וזירזו את אנשי קהילותיהם לצאת ולהצביע. במקביל, מטה רכב בראשותו של הרב מרדכי פרוינד נרשמה העיינות והתלהבות רבה למטה התגייסו  עשרות מתנדבים מסורים בעלי רכבים, אשר הסיעו את ציבור המצביעים לקלפיות השונות ברחבי העיר ואף ביצעו כ150 נסיעות מחוץ לעיר

במהלך יום הבחירות, נתקבלו במטה הראשי מספר תלונות ממצביעים כי בעלי תפקידים שונים בקלפיות מסרבים לתת להם לממש את זכותם להצביע. סגן יו”ר ועדת הבחירות האזורית מטעם “דגל התורה”, הרב מרדכי שיינין הוזעק אל הקלפיות השונות והביא לפתרון הבעיות.

 הרב שטרית ציין עוד, כי המספרים מלמדים כי האחדות משתלמת וגם מצביעים רבים  אשר בעבר לא נתנו את קולם ל”יהדות התורה”, הפנימו את גודל האחריות לקראת המערכה הקשה שעדיין עומדת בפני כלל הציבור החרדי, ובסופו של יום נענו לזעקתו של מרן ראש הישיבה שליט”א “להציל את הבית הבוער”, ראשי הקהילות שינסו מתניים ופעלו במרץ להגדלת כחה של “יהדות התורה”, מתוך הכרה כי נציגים אלו הפועלים יומם ולילה בשליחותם של מרנן ורבנן שליט”א למען עולם התורה ולמען קדשי ישראל, יוכלו לפעול כאשר פעילותם הפרלמנטארית נעשית כנציגי סיעה גדולה וחזקה בכנסת.

מנהל מטה הבחירות הרב בצלאל יעקובזון, שיבח את שיתוף הפעולה המיוחד בין הקהילות ו בעיר ומנהלי המטות  שהביאו ליעילות מירבית ולניצול של כל הכוחות יחדיו, דבר שבס”ד היה ניכר היטב בתוצאות הבחירות בעיר.

במהלך יום הבחירות ביקרו במטה הראשי חברי סיעת “יהדות התורה”, יו”ר ועדת הכספים ח”כ הרב משה גפני, ח”כ הרב מאיר פרוש, וח”כ הרב אורי מקלב. חברי הסיעה קיבלו סקירה מקיפה מראשי המטה  והביעו את התפעלותם מההיערכות המקיפה והיסודית וכן מהסדר המופתי שבו התנהלה עבודת המטה מדויקת .

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות