/
/
קיץ בביתר עילית: עשרות פעילויות מגוונות לתושבי העיר

קיץ בביתר עילית: עשרות פעילויות מגוונות לתושבי העיר

כ״ד באב ה׳תשפ״א
13:48

עם סיומו המוצלח של מיזם ‘ביתרלנד’, העירייה והמרכז הקהילתי מזמינים את תושבי העיר לחוויות מעצימות ומהנות לרגל ימי ‘בין הזמנים’ # חוברת מהודרת חולקה לתושבים, בה מאוגדים עשרות אירועים לילדי העיר, לנערות ולנשים # רה”ע: “אלו הימים בהם קווי ה’ מחליפי כח, ואנו פועלים כדי להבטיח שילדי העיר ייהנו מחוויות מחכימות ומהנות”

בין הזמנים בביתר עילית: העירייה והמרכז הקהילתי מוציאים לפועל עשרות אירועים חווייתיים לטובת ילדי העיר, בגילאים השונים, לנערות ולנשים. מיזמים אלו מצטרפים למיזם המרכזי שמתקיים מדי שנה בעיר, ‘ביתרלנד’, שהסתיים בהצלחה אדירה בשבוע שעבר.

בימים האחרונים חולקה חוברת מהודרת, בה מאוגדים עשרות אירועים. תחת הסלוגן “מטעינים כח”, מפעילה העירייה והמרכז הקהילתי אירועים מהנים במיוחד. מהופעות ייחודיות ועד לטיולי שטח, סדנאות וחוגים מיוחדים. צוותי המרכז הקהילתי, בניהולה של הגב’ ד.קרויזר,  פעלו במשך חודשים כדי להכין את המיזמים הנפלאים, שיימשכו בכל ימי ‘בין הזמנים’.

לצד האירועים, מציעים במרכז הקהילתי מגוון יציאות מאורגנות לפארקים אתגריים שונים ברחבי הארץ. עם פרסום החוברת, הרישום לנסיעות התמלא עד אפס מקום, מה שהוביל את המרכז הקהילתי להביא אוטובוסים נוספים שהתמלאו גם הם בתוך שעות ספורות.

במרכז הקהילתי אף התחדשו בקו הזמנות נגיש, המאפשר רכישת כרטיסים מוקדמת ובטוחה וחוסך עמידה בתור בכניסה לאירועים.

כמדי שנה, גם באירועי הקיץ דגש מיוחד ניתן לאירועים ייחודיים לילדי ומשפחות צמי”ד ולמשפחות עולים.

במרכז הקהילתי ובעירייה מספרים כי השנה, לאור שנת הקורונה, בה לא היו לימודים סדירים בגנים ובבתי הספר, הופעל מיזם מיוחד של ‘מוכנות לכתה א’ וצמצום פערים לימודיים’.

סגרה”ע ומחזיק תיק תרבות, הרב דוד זלץ: “ב”ה גם השנה אנו מעניקים לתושבי העיר בגילאים השונים את החוויות הטובות בימי ‘בין הזמנים’, כדי שכולנו נוכל לשוב בע”ה לקראת שנת הלימודים החדשה עם כוחות מחודשים”. 

רה”ע הרב מאיר רובינשטיין: “הימים בהם קווי ה’ מחליפי כח, ואנו פועלים כדי להבטיח שילדי העיר ייהנו מחוויות מחכימות ומהנות. מיזם ‘ביתרלנד’ שהסתיים ב”ה בהצלחה רבה, הוא המיזם המרכזי שפותח את אירועי ‘בין הזמנים’ בעיר, אך מלבדו יש עוד עשרות רבות של פעילויות מגוונות, שיבטיחו הנאה רבה לתושבי העיר המשתתפים בהם”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות