/
/
/
קיבל את תקנתו של האדמו”ר- והבורג יצא!

קיבל את תקנתו של האדמו”ר- והבורג יצא!

י״א באלול ה׳תשע״ב
01:20

סיפור ישועה מדהים ומיוחד במינו מתפרסם לאחרונה בביתר.

י.ט. אברך תושב עירנו, ביצע מספר עבודות תיקונים בביתו, כשמידי פעם הוא מכניס בורג לפיו כדי להיטיב את האחיזה ולחזק את ההברגה. במהלך העבודה הבחין הוא לפתע שבנו הקטן בן השנה וחצי משתנק ומשתעל ללא הפסקה, כשפניו מכחילות לסירוגין. האברך ‘טס’ לבית החולים “הדסה עין כרם”, שם התברר לו לגודל חרדתו שבנו ניסה ככל הנראה לחקות אותו, ובלע בורג גדול וחד אשר ממוקם כעת בתוך מעיו בצורה מסוכנת.

בהתייעצות שקיימו הרופאים במקום הוחלט על ניתוח מידי ומסובך להוצאת הבורג, כדי שלא יפגע חלילה ברקמות העדינות שבתוכן הוא נמצא. בצר לו פנה האברך והתפלל מעומק ליבו, כשהוא מפציר לזכות בישועה ולחסוך את הניתוח, אך על פניו היה נראה שאין מנוס, ושהניתוח חייב להתבצע. לפתע עלה רעיון בליבו של האב הדאוג. על אף שהיה זה בשעת ליל מאוחרת, הוא התקשר לשכנו שהינו מחסידי לעלוב, ממקורביו של כ”ק מרן  האדמו”ר מלעלוב זצוק”ל. הוא הפציר בשכן לקחת מונית על חשבונו ולעלות לציונו הקדוש של הרבי זי”ע, ולהצהיר שם בשמו, שהוא – אבי הילד – מקבל על עצמו לא לדבר כלל בעת התפילה ובעת קריאת התורה, דבר שהרבי זי”ע מסר עליו את נפשו ועורר עליו תמיד במסירות נפש, ומבקש שהרבי זי”ע יעתיר בעדו ויפעל בעבור בנו לישועה.

השכן מיהר לעשות כך, בעוד שבבית החולים המשיכו בהכנות לניתוח. כרגיל במצבים מעין אלו, ברגעים שלפני הניתוח ביצעו הרופאים צילום נוסף לזהות את המיקום המדויק של הבורג. להפתעתם – הבורג נעלם ואיננו!! כל הנוכחים לא האמינו למראה עיניהם, זה היה דבר לא סביר בכלל! דקות לאחר מכן התגלה הסוד, כשהאם חיתלה את התינוק ומצאה שם את הבורג בשלמותו!!

האב, שכמובן ידע בזכות מה אירע הנס, מיהר לעלות לציונו של הרבי והבטיח להפיץ את סיפור המעשה, לחיזוק העניין ברבים.

fgrgfd
ציון האדמו”ר מלעלוב זצ”ל


כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות