/
/
קוני הדירות בפרויקט “חפציבה” יכנסו לדירותיהם מיד לאחר החגים

קוני הדירות בפרויקט “חפציבה” יכנסו לדירותיהם מיד לאחר החגים

לאחר ארבע שנות המתנה וציפיה.
כ׳ באלול ה׳תשע״ב
01:50

חברת “חפציבה” פשטה את הרגל, כידוע וכזכור לכולנו, ומשרד השיכון העביר את המכרז לחברת “אלואל”. בסופו של דבר נאלצו רוכשי דירות הארבעה חדרים להוסיף סכום העומד על קרוב ל80% יותר מהמחיר עליו סוכם עם “חפציבה”.

בימים אלו מתקבלת בשורה טובה. חברת “אלואל” בניה ופיתוח בע”מ, השלימה את בניית פרויקט הדירות במתחם “חפציבה” לשעבר, הממוקם בצומת הרחובות מוצפי, כנסת יחזקאל ואדמור”י ויזניץ.

כזכור, השקיעו רבים וטובים את כספם בפרויקט זה, שהיה אמור להיבנות לפני למעלה מארבע שנים. אך בעקבות פשיטת הרגל של חברת “חפציבה”, נשארו הרוכשים עם חוזה חתום ביד אך ללא דירה.

בשלב זה נכנסו רבני העיר בראשות הרב צבי ברוורמן שליט”א לתמונה, והעסקנים בשילוב משרד השיכון עשו את הבלתי יאמן והעבירו במהלך חוקתי את המכרז לחברת “אלואל” אשר בנתה את הבניינים ברוב פאר. את הכספים שהפסידו לא קיבלו הרוכשים בחזרה, אך תמורת זאת קיבלו הם דירה בת ארבעה חדרים בסכום הוגן, העומד על 750,000 שקלים בערך, הרבה פחות משווי דירה באזור זה. זאת, למרות שבחוזה צוין שהדירה תעלה להם 420,000 ₪ בלבד…

עם זאת, הבשורה האמיתית הייתה גם לכלל הציבור, כשבעקבות הזכייה פורסמו מחירי הדירות בנות 3 החדרים, שהינם חסרי תקדים ועומדים על 380,000 ₪, בעוד מחירי השוק עומדים על 850,000 ₪ לדירה שכזו (הרבה יותר ממאה אחוזי רווח).

בימים אלו עומד המהלך כולו לקראת סיומו הטוב, כשהבניינים מושלמים ועומדים. הדבר היחידי שחסר הוא חיבור לחשמל ע”י חברת החשמל, דבר שעשוי לקחת בסביבות ארבעה שבועות, כך שרוכשי הדירות יקבלו אותן מיד לאחר סוכות בעז”ה.

“שערים” מקדם בברכה את התושבים החדשים ומאחל להם ברכת ישוב טוב, יחד עם ברכות נאמנות לרגל השנה החדשה הבעל”ט, ולרגל השתכנותם כבוד בעירנו.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות