/
/
נוסעת שירדה עם תינוק מאוטובוס בביתר נפגעה באורח קל

נוסעת שירדה עם תינוק מאוטובוס בביתר נפגעה באורח קל

כ״ב בסיון ה׳תשע״ג
00:36

כמעט אסון: נוסעת שירדה מאוטובוס בינעירוני בשעת לילה מאוחרת נפגעה קל מדלת תא המטען. רק בנס ניצלה האם ותינוקה. ציבור הנוסעים נקרא לגלות ערנות בעת הוצאת חפצים מתא המטען של האוטובוס.

מסתבר שהירידה מאוטובוס בשעת לילה מאוחרת מצריכה תשומת לב מיוחדת: נוסעת שירדה במהלך השבוע החולף באוטובוס ברחוב מוצפי בגבעה ב’, כשתינוק בידה, נפגעה קל מדלת תא המטען של האוטובוס כאשר מפאת החשיכה לא הצליח הנהג לוודא שהיא טרם ירדה והתרחקה כליל מהאוטובוס.

מהפרטים שעולים מהמקרה, הנוסעת ירדה מהאוטובוס כשבזרועותיה תינוק כבן חצי שנה, לצורך הוצאת העגלה היא נגשה לתא המטען, כשבידה השנייה היא מוציאה את העגלה. כפי הנראה, העייפות של השעה המאוחרת והחשכה ששררה ברחוב בשעת לילה זו, גרמו לנהג שלא יבחין שהנוסעת עדיין לא הוציאה את העגלה כליל, סגר את תא המטען והמשיך בנסיעה. סגירת התא גרמה לפגיעה בנוסעת ובתינוקה הרך בשנים , שנחבט על הרצפה ורק בנס ניצל אף הוא מפגיעת האוטובוס. הנוסעת ספגה אף היא חבטה חזקה, ולאחר שנבדקה במקום, נשלחה לביתה למנוחה למספר ימים. ככל הנראה, הנוסעת תקבל פיצויים מטעם חברת הביטוח.

מקרה זה מצטרף למקרה מצער אחר שארע לפני קרוב לשנה בקו בי”ש- ירושלים, שם הסתיים האירוע באסון לאחר שנקטעה רגלו של אברך אשר זחל לתוך תא המטען, כשהנהג סגר עליו את דלת התא בטעות. במקרה גרוע פחות שארע לאחרונה באחד מערי הארץ, “ננעל’ נוסע אחר בתא המטען למשך מספר תחנות וטלטלות הנסיעה כמעט גרמו לו לעילפון.

חשוב להזהיר שבמקרים שהוצאת חפצים מתא המטען לוקחת זמן ארוך מהרגיל, חשוב ליידע בעדינות את הנהג ולבקשו שימתין ולא יסגור את תא המטען, עד שיוודא שהנוסע סיים את מלאכתו והתרחק לחלוטין מתא המטען. לחילופין, במידת האפשר, ניתן לבקש מהנהג שיפתח את צידו השני של תא המטען.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות