/
/
/
מרן האדמו”ר מוויז’ניץ: ‘חובה להתחסן’

מרן האדמו”ר מוויז’ניץ: ‘חובה להתחסן’

ד׳ בשבט ה׳תשפ״א
18:03

קופות החולים בעיר ממשיכים במצבע החיסונים, כאשר בעיר מופעלות תחנות חיסון מטעם ארבע קופות החולים. החל מהשבוע, גיל החיסון יירד, כך שמי שעבר את גיל 45 – יוכל לגשת ולקבל חיסון, זאת לאחר שקרוב ל-80 אחוזים מקרב האוכלוסיה שמעל גיל 65 התחסנה כבר.

באופן רשמי, בשלב הזה ניתנים החיסונים כאמור, לבני גיל 45 ומעלה, כמו גם לעובדי הוראה בכל גיל, אולם ל’שערים’ נודע כי לעתים קרובות נשארים מלאי חיסונים שצריך להזריק בהקדם (לחיסון ישנו תוקף של שעות ספורות מאז שהוצא מהמקפיא) כך שבמקרה כזה הקופות מאפשרות חיסון לכל גיל. יש לעקוב אחר הפרסומים און-ליין בעניין, ובמקרה של הודעה כזו – ניתן לגשת בהתראה קצרה ולקבל את החיסון. 

כפי שדווח בביטאוני היהדות החרדית הרשמיים, גדולי ישראל הורו לצאן מרעיתם להתחסן, ובשבת האחרונה הצטרף לכך מרן האדמו”ר מוויז’ניץ, שבעת הסעודה השלישית בבית מדרשו אמר להמוני חסידיו: “חוב קדוש על כולם להתחסן מפני הנגיף, וכל אחד ישתדל בכך כמה שיותר מהר, לבל יהא חב לאחרינא. בפתח דבריו הבהיר הרבי כי יש להמשיך ולהעתיר בתפילות לעצירת המגיפה הקשה: “יש להמשיך מרן האדמו”ר אף הורה, כי “צריך להתחזק בתפילה לפני בורא כל עולמים למען יסור חרון אפו מעלינו ויבטל את הגזירה מעל כל בני בריתך”. כמו כן, הורה להמשיך באמירת ‘אבינו מלכנו’ לאחר התפילה. 

את דבריו חתם בברכה לרפואת עם ישראל. “למען יצווה ה’ חסדו וישועתו בקרב העמים. נמצאים אנו בחודש שבט, וזה ראשי תיבות: ש’מרם ב’רכם ט’הרם, ויהי רצון שבקרוב נזכה לקץ הגאולה”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות