/
/
מנתוני הביטוח הלאומי לשנת 2012:

מנתוני הביטוח הלאומי לשנת 2012:

כ״ו באדר ה׳תשע״ג
13:49

‘לאומית שירותי בריאות’ במקום ראשון במספר הלקוחות החדשים שהצטרפו בביתר עילית

בנימין גולברט, מנהל מרחב ביתר: “הנתונים משקפים את שביעות הרצון של לקוחות ‘לאומית’ מהשירות המקצועי ואדיב “

בשבועות האחרונים התפרסמו נתוני הביטוח הלאומי לשנת 2012 מהם עולה, כי רוב הלקוחות החדשים בעיר ביתר עילית בחרו לעבור ללאומית. סך הכל 982 לקוחות עברו בין הקופות. ואת שנת 2012 סיימו הקופות במאזן נטו לפי החלוקה כדלקמן: לאומית במקום הראשון עם גיוס נטו 296 לקוחות חדשים. שאר קופות החולים סיימו את השנה בביתר עילית במינוס – מאוחדת עם מינוס של 184 לקוחות חדשים. מכבי עם מינוס של 108 לקוחות חדשים, וכללית סיימו במינוס של  4 לקוחות חדשים.

בנימין גולברט מנהל מרחב ביתר ב’לאומית שירותי בריאות’, המנהל את כל המרכזים הרפואיים בביתר עילית: “בחירתם של עוד שלש מאות לקוחות חדשים ב’לאומית’ מעידה כי תושבי ביתר עילית הם לקוחות נבונים, העושים סקר שוק לפני קבלת החלטה חשובה, ובמיוחד כשמדובר בתחום הרפואי. הנתונים משקפים ללא כל ספק את שביעות הרצון של עשרות אלפי לקוחות ‘לאומית’ מהשירות המקצועי והאדיב הניתן בארבעה המרכזים הרפואיים שהינם מובילים בתחום השירות הרפואי הניתן כל העת, במקצועיות, בזמינות ללא תחרות ובשירות אישי “. מר גולברט מציין, כי מערכת כח האדם שלנו ערוכה לקליטת עוד אלפי לקוחות חדשים מבלי לפגוע בטיב השירות המצוין שלקוחות ‘לאומית’ רגילים אליה.          

יצוין, כי בחודשים האחרונים נוספו שירותי רפואה מקצועית במרכזים הרפואיים של ‘לאומית’ בביתר עילית, ד”ר ציפי מוריס, רופאת משפחה וילדים מעניקה שירותים רפואיים מתקדמים במרכז רפואי ‘הדס’ ברחוב מפעל הש”ס, במרכז הרפואי ‘התמרים’ הורחבו שעות הפעילות של הרופאים- ד”ר שחר פינצי מומחה ברפואת  נשים. ד”ר יונה קרוגר רופא ילדים מומחה. ד”ר בלה קיסלמן רופאת משפחה. ד”ר מוריס מאט מומחה ברפואת ילדים ומשפחה.

‘לאומית שירותי בריאות’ פרוסה ברחבי העיר בארבעה מרכזיים רפואיים גדולים ומקצועיים- מרכז רפואי  אלעזר המודעי רחוב אלעזר המודעי 1. מרכז רפואי הגפן רחוב הר”ן 20. מרכז רפואי התמרים רחוב ישמח ישראל 1. מרכז רפואי ‘הדס’ רחוב מפעל הש”ס 33.

הגב’ יעל בובליק מנהלת מחוז ירושלים ב’לאומית שירותי בריאות’: “כקופה שנמצאת בצמיחה רבה בביתר עילית הוספנו לאחרונה מספר רופאים מקצועיים ואיכותיים לטובת הלקוחות, וכן שודרגו השירותים”. הגב’ בובליק מנהלת המחוז מציינת כי טובי הרופאים בלאומית עובדים בביתר עילית ורמת השירות הינה הגבוהה ביותר.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות