/
/
מועמד חדש לראשות העיר?

מועמד חדש לראשות העיר?

בימים האחרונים נצפה חיים גוטליב - השם שרץ בשבועות האחרונים כמי שמעוניין לרוץ לראשות העיר, אך אינו מעוניין לפתוח מפלגה - בבתי כנסיות ברחבי העיר מחתים את תושבי העיר לקראת ריצתו לראשות העיר * בשונה מערים אחרות, בהם מובאים מועמדים מערים אחרות, כאן מתמודד תושב העיר הידוע לציבור מבפנים * זכרנו ל'חיים'
ג׳ בתשרי ה׳תשע״ט
17:21
בחירות מקומיות

שלמה פרידמן

לא רק מדבר, גם עושה. למי שחשב שמדובר בעוד פרסום שווא, הודעה שגויה, או סתם משהו שמישהו המציא והחליט להפיץ, התמונות המצורפות מוכיחות אחרת.

חיים גוטליב, השם שרץ בשבועות האחרונים כמי שמעוניין לרוץ לראשות העיר, אך אינו מעוניין לפתוח מפלגה. כלומר, הוא אינו רוצה בפילוג נוסף בין כותלי העירייה, בפתיחת מפלגה נוספת שתתנדנד בין האופוזיציה לקואליציה. כל רצונו הוא לרוץ ולהתמודד על כיסא ראש העיר.

גוטליב, חסיד רחמסטריווקא, מהתושבים המוכרים בעיר, ראש כולל מטעם הארגון הנודע “אחוות תורה” הארגון ששם מטרה להאדיר את ה’בעלי בתים’ העובדים, בשעות היקרות אשר הם נותנים לנשמתם בלימוד התורה הקדושה – החליט לרוץ לראשות העיר, וכעת החל לעבוד בעניין.

לפי החוק, על המעוניין להתמודד לראשות העיר – להביא שבע מאות וחמישים חתימות מאנשים התומכים במועמדותו וחפצים בכך שהוא יהיה ראש העיר הבא. ואכן בימים האחרונים נצפה גוטליב בבתי כנסיות ברחבי העיר מחתים את תושבי העיר, מכרים ידידים וסתם כך אנשים המעוניינים בכך.

מכריו של גוטליב מציגים אותו כאדם רב פעלים, התורם רבות למען הכלל והפרט. סיכוייו לכבוש את כלל הציבור גדול, אולם אם להסיק מכך כי יהיה ניתן לראותו יושב בכס ראשות העיר, מוקדם עדיין מלהחליט. ימים יגידו.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות