/
/
/
לראשונה מזה שנים: התייצבות במחירי הדירות להשכרה בביתר

לראשונה מזה שנים: התייצבות במחירי הדירות להשכרה בביתר

ע"פ המומחים התייצבות המחירים כתוצאה מכניסתם לשוק של עשרות דירות חדשות. מחירה של דירת 2.5 חדרים באזורי הביקוש עומד על כ-2,200 ₪. וגם: חרדי שזכה השבוע ב-17 מליון ש"ח בלוטו מודה לה': כעת אוכל לרכוש ס"ס דירה משלי.
כ״ו באדר ה׳תשע״ג
13:32

ע”פ המומחים התייצבות המחירים כתוצאה מכניסתם לשוק של עשרות דירות חדשות. מחירה של דירת 2.5 חדרים באזורי הביקוש עומד על כ-2,200 ₪. וגם: חרדי שזכה השבוע ב-17 מליון ש”ח בלוטו מודה לה’: כעת אוכל לרכוש ס”ס דירה משלי.

לאחר תקופה ארוכה של עלייה מתמדת במחירי הדירות להשכרה, רושם שוק הדירות בביתר התייצבות מסוימת. בסקר שערך שערים בקרב מתווכי הדירות בביתר עולה כי נרשמת התייצבות במחירי יחידות הדיור העומדות להשכרה, כשרבות מהן מתפנות בתקופה זו של ערב חג הפסח, עם סיום תקופות השכירות המתחלקות בד”כ לעונות.

לפי הנתונים שנבדקו בשטח עולה כי יחידת דיור בגודל ממוצע של כ- 50  מטרים ומעלה עומדת כיום להשכרה במחיר ממוצע של 2200 ₪ כשבמקרים רבים הדירה כוללת גם ריהוט.

נתון נוסף שעולה מהבדיקה הוא שבשונה מבעבר בו העדיפו בעלי דירות לחלק את דירותיהם ליחידות דיור קטנות בנות 2 חדרים, כעת מעדיפים בעלי דירות העושים שיפוצים להגדיל את שטח יחידות הדיור ולהוסיף להם חדר שלישי, וזאת עקב הדרישה הגוברת ליחידות דיור במשפחות גדולות יותר שעדיין לא רכשו דירה.

מעניין לציין שלעומת נתוני מכירי השכירות, שוק מכירת הדירות דווקא רשם לאחרונה עלייה דרסטית ודירות נמכרות כיום במחירים גבוהים באופן חסר תקדים, במקביל לעליה המשמעותית במחירי הדיור שנרשמת בכל רחבי הארץ. 

ואם ברווחה כלכלית עסקינן, יהודי חרדי כבן 30 ואב לשניים, המתגורר בדירת הוריו, זכה השבוע בהגרלת הלוטו בסכום האגדי של שבעה עשר מליון ₪. בשיחה עם אנשי תקשורת הצהיר האיש שבכוונתו לחלק את כספי המעשרות לנצרכים ונזקקים כדת וכדין, אולם עם זאת הדבר הראשון שיעשה זה פשוט לרכוש סוף סוף דירה משלו. וכל מילה על מצוקת הדיור בציבור החרדי מיותרת.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות