/
/
יוזמה מבורכת נוספת מבית דגל התורה

יוזמה מבורכת נוספת מבית דגל התורה

כ״ז במרחשון ה׳תש״פ
03:20

אבות ובנים בליל שבת לע”נ ילדי משפחת גינזבורג הטהורים ז”ל

דגל התורה – ביתר עילית לא שוקטת על השמרים, והשיקה בשבת האחרונה, בשיתוף ראש העיר מאיר רובינשטיין, מיזם מבורך נוסף של סדר לימוד אבות ובנים בלילי שבתות החורף הארוכים | סדר הלימוד, במסגרתו מחולקים מדי שבוע פרסים יוקרתיים, וכן כרטיסי השתתפות בהגרלה גדולה שתתקיים בחנוכה הבעל”ט, מתקיים לעילוי נשמתם של ילדי משפחת גינזבורג הטהורים ז”ל

בלמעלה מעשרים בתי כנסיות של קהילות בני התורה בעירנו הושק בשבת האחרונה מיזם מבורך, המקדם בצעד נוסף את חיזוק התורה בביתר עילית. את המיזם השיקה דגל התורה – ביתר עילית, שבראשותו של סגן ראש העיר דוד זלץ, בשיתוף ראש העיר מאיר רובינשטיין.

המדובר הפעם הוא על סדר לימוד אבות ובנים בלילי שבתות, המתקיים ללא קשר לסדר אבות ובנים שנערך במוצאי שבתות. סדר הלימוד החדש מתנהל בכל בתי הכנסיות של קהילות בני התורה בעירנו בלילי שבתות החורף, בהם נותר זמן רב פנוי שניתן לנצלו להתחזקות נוספת בלימוד התורה הקדושה.

סדר לימוד דומה התקיים מטעמה של דגל התורה – ביתר עילית גם בשנה שעברה בלילי שבתות החורף, אולם רק בחלק מהתקופה. הפעם מדובר במיזם שמתחיל מאז ראשית החורף, בו עוררו חכמינו זכרונם לברכה על החובה להתחזק במיוחד בלימוד התורה, בשל אריכותם של הלילות.

סדר הלימוד, שהושק בסימן “מוסיף והולך”, לקראת ימי החנוכה הקרבים ובאים, מתקיים לעילוי נשמתם הטהורה של ילדי משפחת גינזבורג הטהורים, צבי ואפרת ז”ל, שנספו בדליקה קשה וכואבת ונלקחו לבית גנזיו של הקב”ה, בטרגדיה קשה שטלטלה את עירנו עד היסוד.

על מנת לגבר חיילים בלימוד התורה בסדר אבות ובנים החדש, מקבל ילד המשתתף בסדר בכל ליל שבת, פרסים יוקרתיים, כמו גם כרטיס השתתפות בהגרלה. מדי שבוע מקבלים הילדים כרטיס נוסף, מה שמבטיח כי השתתפות מקסימלית מגבירה את הסיכויים לזכות בהגרלה.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות