/
/
חפצים בחיים

חפצים בחיים

בעקבות ההתעוררות בעיר: פרויקט 'חפצים בחיים' שע"י עיריית בתר עילית וארגון ׳חפצנו לחיים׳ יוצא לדרך כל הפרטים
כ״ב בסיון ה׳תשפ״ב
02:04

המלצות נוספות

ונשמרתם מאד: עיריית ביתר עילית וארגון ׳חפצנו בחיים, יוצאים בקמפיין ‘חפצים בחיים’, שמטרתו להטמיע בילדי העיר את החשיבות בשמירה על כללי הזהירות בדרכים. במסגרת הפרויקט, שיוצא לפועל בשיתוף ארגון ‘חפצנו בחיים’ ומטה הבטיחות העירוני, יסיירו בשבועות הקרובים צוותים מיוחדים ומיומנים במוסדות החינוך, ויסבירו לילדי העיר את החשיבות בשמירה על כללי הבטיחות ברשות הרבים.

הפרויקט כולו, שמלווה ע”י רבני העיר, יחדד אצל ילדי העיר את החשיבות בזהירות בדרכים, במעברי חציה ובכבישים, כל זאת כדי להטמיע אצל הילדים את הערך החשוב של שמירה על החיים.

הילדים המשתתפים במבצע ישתתפו בהגרלות ויזכו בפרסים, כאשר המיזם כולו מנוהל בשיתוף עם מנהלי המוסדות. בשבועיים הראשונים של המבצע, ילמדו התלמידים בעשרות מוסדות חינוך את הלכות ‘שמירת הגוף והנפש’, מתוך חוברת מיוחדת שהופקה לקראת המבצע. בחוברת ימצאו הילדים הלכות, מידות ומוסר בנושאי בטיחות בדרכים.

לאחר הליך הלימוד, יתקיימו מבחנים, כאשר הילדים המשתתפים ייכנסו להגרלות על פרסים. במקביל, תתקיים תחרות תערוכות בנושא זהירות בדרכים בין כל תלמודי התורה תערוכה מעוצבת והמכילה ‘סלוגן’ (סיסמא) שתחדיר באופן נאה וקליט את חשיבותה של הזהירות בדרכים.

רה”ע מאיר רובינשטיין: “אנו מחויבים לחדד לילדנו את המסרים החשובים כל כך של שמירה על החיים. הפרויקט הנפלא הזה יטמיע את המסרים הללו בילדי העיר, ובעז”ה הילדים ישמרו טוב יותר על כללי הזהירות בדרכים, ויימנעו בס”ד תאונות ואירועים שכולנו מבקשים להימנע מהם”.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות