/
/
/
‘הלב של שכונת התמר’ | חסידי באיאן מתגייסים להשלמת קלויז ‘תפארת אהרן’ בשכונת התמר

‘הלב של שכונת התמר’ | חסידי באיאן מתגייסים להשלמת קלויז ‘תפארת אהרן’ בשכונת התמר

ג׳ באב ה׳תשפ״א
16:11

ה’קלויז’ השכונתי ברחוב קדושת ציון מוכר לרבים בזכות מטבח החסד ‘חסדי אי”ש’ הפועל גדולות ונצורות, בניהולו של האברך ואיש החסד הרה”ח ר’ דוד שרייבר >>> עם השלמת הבניין ישמש המבנה כמרכז גדול לתורה ועבודת השם וגמילות חסדים שיפאר את שכונת התמר >>> האברכים נרתמים להשלמת הבנייה, כאשר כ”ק אדמו”ר מבאיאן שליט”א יעניק מתנת קודש וברכה מיוחדת לכל התורמים

@שמעון כהן

בימים שלישי ורביעי השבוע יקיימו חסידי באיאן מגבית המונים תחת הכותרת ‘יחדיו נפאר’ – למען השלמת בניין בית המדרש הגדול, ה’קלויז’, תפארת אהרן שברחוב קדושת ציון בשכונת התמר, אשר כבר היום הוא מרכז גדול לתורה ועבודת השם.

בחסידות מציינים, כי תושבי השכונה כולם מצפים להשלמת המקום כדי להפוך אותו למרכז רוחני הפעיל 24/7 ומפאר את השכונה. בקלויז רחב הידיים מתוכנן אוצר ספרים גדול במיוחד, קיימת עמדת קפה ושתייה קרה, והמקום יהיה אבן שואבת ללומדים מכל הסביבה.

הקלויז ‘תפארת אהרן’ מוכר לרבים גם בזכות מטבח החסד שהוקם בו בתקופת הקורונה והוא פועל גדולות ונצורות לטובת כלל תושבי העיר- ‘חסדי אי”ש’, שאותו מפעיל האברך ואיש החסד ר’ דוד שרייבר, יחד עם צוות חברים העובדים במטבח החסד בהתנדבות.

במסגרת הפעילות מחולקים בכל שבוע במקום אלפי חלות לכבוד שבת חינם אין כסף לכל דורש, ומהמטבח יוצאות מידי שבוע מאות מנות לנצרכים, למשפחות של יולדות ולמקרים מיוחדים. אחרי האסונות במירון ובקרלין נשלחו מאות מנות למאושפזים ולבני משפחותיהם.

“הקלויז הוא הלב של שכונת התמר”, אומרים אברכי הקלויז, ומבקשים את עזרתו של כל מי שיכול להירתם. כאמור, בימים שלישי ורביעי יוצאים חסידי באיאן למצ’ינג להשלמת הקלויז כאשר כל תרומה תוכפל בפי 2 על ידי נגידי החסידות. כמו כן שמות כל התורמים יועברו לברכה אל כ”ק מרן אדמו”ר מבאיאן שליט”א לשנה טובה ולהינצל מכל פגע רע.

לתורמים סכום של 624 ישלח האדמו”ר שליט”א מתנת קודש מיוחדת לכבוד ראש השנה לשנה טובה ומתוקה. להשתתפות – ניתן לחייג עכשיו 8429*.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות