/
/
בשורה טובה: מהיום גם תושבי ביתר ייהנו מקו המידע המגלה מתי בדיוק יגיע האוטובוס לתחנה

בשורה טובה: מהיום גם תושבי ביתר ייהנו מקו המידע המגלה מתי בדיוק יגיע האוטובוס לתחנה

כ״ב באייר ה׳תשע״ג
16:15

המלצות נוספות

בואו שעריו בתודה | אירוע מרגש ורב רושם לרגל חנוכת היכל בית הכנסת החדש והמפואר של קהילת 'דרכי תורה'

לאחר שהוחלפו הספרות השגויות בשלטי התחנות בביתר נסללה הדרך לשימוש של תושבי ביתר בקו המידע הטלפוני החדשני. בעת החיוג לקו תתבקשו להקיש את מספר התחנה המופיע על שלט התחנה ואת מספר הקו שאליו הנכם ממתינים.

בעידן המודרני, קל יותר מתמיד לדעת מתי יגיע האוטובוס לתחנה שלכם. מזה תקופה מפעיל משרד התחבורה אפליקציות מיוחדות ברשת, בהם אפשר להתעדכן על מיקומו המדויק של האוטובוס שלכם ובזמן אמת. אלא שכיהודים החרדים לדבר ה’ והרחוקים כמטחווי קשת מזוהמת האינטרנט, נמנע מציבור שומרי התורה בעירנו להשתמש בשירות זה.

מתברר שגם לכך יש פיתרון. המדובר בקו מידע מיוחד שמספרו הוא 0722020200, ובאמצעותו ניתן להתעדכן בזמן הגעת האוטובוס ע”י הקשת מס’ התחנה המופיע על הלוח הצהוב המתנשא בראש התחנה, ולאחר מכן את מספר הקו לו אתם מחכים. וכל זאת בעלות שיחה רגילה לטלפון נייח. לשירות החדשני והייחודי אחראי אברך חסידי, בעל כישרון, תושב בית שמש שיזם את השירות בשיתוף עם משרד התחבורה.

אין ספק שמדובר בבשורה טובה, העשויה להקל ולסייע רבות לנוסעים הממתינים לאוטובוסים בתחנות וזמנם קצר. כך הם יוכלו לתכנן את נסיעתם ולבחור באופן מושכל את האוטובוס שברצונם לעלות עליו. הרעיון שבוצע בצורה מאורגנת להפליא ובהשקעה לא מעטה, התפשט בתוך תקופה קצרה בכל רחבי הציבור החרדי, תוך חיסכון אמיתי בזמן יקר, והפך לשיחת היום

אלא שטעות דפוס בספרות על תחנות רבות בביתר יצרה בלבול רב בקרב הנוסעים ומנעה מתושבי ביתר ליהנות מהשימוש בקו. הגורמים האחראים הזדרזו לתקן את מספרי התחנות לרווחת הציבור שיוכל מעתה ליהנות משירות חדשני ויעיל וחיסכון רב בזמן. מספר הקו  שוב לטובת הציבור: 0722020200

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות