/
/
בעירייה מתריעים: הבונה ללא היתר מניח כספו על קרן הצבי

בעירייה מתריעים: הבונה ללא היתר מניח כספו על קרן הצבי

על רקע תנופת הרחבות הבנייה בעיר, בעירייה מתריעים מפני בנייה בלתי חוקית – בדגש על חפירת חללים, בניית קומה נוספת לגובה ללא היתר ו/או בניגוד לתב"ע, ובנייה ב'פנלית' * "אלו עבירות בנייה שעתידות להגיע להליך משפטי ולצווי הריסה, מי שבונה בניגוד לחוק – שם כספו על קרן הצבי"
ז׳ במרחשון ה׳תש״פ
03:27

חכמים היזהרו בבנייתכם: בעירייה יוצאים בימים אלו בפרסום לתושבים, ומזהירים נגד תופעות בנייה בלתי חוקיות, בדגש על אלו העתידות להגיע לדיון משפטי, ולצווי הריסה בסופו של הליך.

בעירייה אומרים כי אגף הפיקוח בעירייה מהדק את המעקב ומטפל בנחישות בבנייה בלתי חוקית – בדגש מיוחד על שלוש עבירות בנייה אלו: חפירת חללים  – המהווה סכנת חיים מוחשית, בניית קומה נוספת לגובה ללא היתר ו/או בניגוד לתב”ע – שבסופו של תהליך חייבת להיהרס, בנייה ב’פנלית’ – המכערת את העיר ומזיקה את הרבים, ואינה מאושרת בשום מקרה.

לדברי גורמים בעירייה, במקרה בו העירייה אינה אוכפת את החוק, מגיעות התלונות לוועדה המחוזית, הנוקטת בצעדי אכיפה מצידה, כאשר העירייה אינה יכולה להועיל במקרה זה, גם אילו הייתה חפצה בכך. לכן, העירייה אינה יכולה לעצום עין נוכח תופעות אלו, ואין לעברייני הבנייה על מי לסמוך.

כידוע, בשנתיים האחרונות קוצרו מאוד זמני הוצאת היתר בנייה, כפי שהתחייב רה”ע במסגרת מבצע ‘ראשון בבניה’, לקבלת היתר בניה בתוך ארבעה חודשים (אא”כ קיימת מניעה חוקית או התנגדויות), כך שמי שבונה כחוק – מקבל במהירות היתר בנייה כחוק.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות