/
/
/
בסימן אהבת ישראל | ההרצאות המדוברות, הטיפים המקצועיים, וההעשרה ההדדית שיציגו בעלי העסקים המקומיים: התכנייה של ‘ועידת העסקים’ נחשפת

בסימן אהבת ישראל | ההרצאות המדוברות, הטיפים המקצועיים, וההעשרה ההדדית שיציגו בעלי העסקים המקומיים: התכנייה של ‘ועידת העסקים’ נחשפת

ביום שלישי הקרוב זה קורה: הזירה העסקית בביתר עילית נפגשת בועידת העסקים הרביעית מטעם 'הפורום לעסקים בביתר' ועיריית ביתר עילית בתוכנית: שורת הרצאות מקצועיות, נוסחאות להצלחה, פאנלים מוניציפאליים, מפגשי שיתוף פעולה והרצאה פוליטית בלעדית של הפרשן עמית סגל על הפרק: סיכויי הממשלה הנוכחית לשרוד בתפריט: עמדות בופה עשירות, מזכרות ייחודיות והגרלות אטרקטיביות למשתתפים הכרטיסים האחרונים מצפים לכם בהפקה
ג׳ באב ה׳תשפ״א
01:55
ועידת העסקים הרביעית

 

 

:

ביום שלישי הקרוב זה קורה: הזירה העסקית בביתר עילית נפגשת בועידת העסקים הרביעית מטעם ‘הפורום לעסקים בביתר’ ועיריית ביתר עילית  בתוכנית: שורת הרצאות מקצועיות, נוסחאות להצלחה, פאנלים מוניציפאליים, מפגשי שיתוף פעולה והרצאה פוליטית בלעדית של הפרשן עמית סגל  על הפרק: סיכויי הממשלה הנוכחית לשרוד  בתפריט: עמדות בופה עשירות, מזכרות ייחודיות והגרלות אטרקטיביות למשתתפים  הכרטיסים האחרונים מצפים לכם בהפקה

@יעקב מרגליות

ביום שלישי, יום שנכפל בו כי טוב – זה יקרה בעזרת השם בגדול: 350 ממיטב אנשי העשייה העסקית בביתר עילית יתכנסו ל’וועידת העסקים’ היוקרתית, הרביעית במספר, מטעם פורום העסקים העירוני ועיריית ביתר עילית. המשתתפים יזכו לחוויה מקצועית יוקרתית – בדמות מפגשי העשרה, הרצאות מקצועיות, ויצירת קשרים וקומוניקציות עסקיות שיצעידו את העולם העסקי בעיר קדימה.

הדובדבן שבקצפת: הרצאה בלעדית של עמית סגל, הפרשן הפוליטי המוביל במדינה, שיעניק למשתתפים ניתוח מנומק ומעמיק לגבי סיכויי ההישרדות של הממשלה הנוכחית – שנתפסת בציבור החרדי בצדק כ’ממשלת זדון’ ורבים שואפים לראות בהחלפתה בממשלה הגונה יותר לציבור החרדי.

העיתוי המסורתי לקיומה של הוועידה השנתית נקבע לבקשת אנשי עסקים, עקב העובדה שבימים אלה – ימי תשעת הימים – חלק ניכר מהעסקים בעיר סגורים, ושאר העסקים מורידים הילוך בפעילותם העסקית. עובדה זו מאפשרת לאנשי עסקים רבים לפנות מזמנם את שעות האיכות הנדרשות כדי להשתתף בוועידה ולהקדיש את הזמן להפריה מקצועית הדדית. מטרת הוועידה – להעמיק את שיתוף הפעולה העסקי ולהעניק כלים מקצועיים לבעלי העסקים בעיר, תוך ניצול העובדה שמדובר בתקופה היחידה בשנה שבה רוב הפעילות העסקית בעיר מתנהלת על אש נמוכה.

הוועידה השנה עומדת בסימן ‘שתהיו אוהבים זה את זה’, על פי דברי המדרש בתנא דבי אליהו רבה (כח): “כך אמר להם הקב״ה לישראל – בניי, אהוביי, כלום חסרתי דבר שאבקש מכם? ומה אני מבקש מכם – אלא שתהיו אוהבים זה את זה, ותהיו מכבדים זה את זה, ותהיו יראים זה מזה, ולא ימצא בכם עבירה וגזל ודבר מכוער. שלא תבואו לידי פסול לעולם, לכך נאמר: הגיד לך אדם מה טוב ומה השם דורש ממך כי אם עשות משפט ואהבת חסד והצנע לכת עם אלוקיך”.

מהפקת הוועידה נמסר: “אין מתאים יותר מימים אלו של ‘בין המצרים’ מלהדגיש את הערבות ההדדית והזכות שיש לכל אחד מאיתנו לסייע לחברו בפיתוח העסק שלו ובהגדלת פרנסתו. עירנו האהובה חוותה בשנה האחרונה מספר אירועים מצערים, ולדברי רבני העיר שליט”א העניין המרכזי שבו ראוי להתחזק הוא אהבת ישראל וטובת עין האחד כלפי רעהו. ועידת העסקים השנתית תעלה על נס את הצורך לסייע ולשתף ולעשות הכל למען הצלחתם של כל היהודים היראים והשלמים המתפרנסים בעיר בכשרות, ובכך יהיה תיקון לעניין אהבת ישראל שראוי להתחזק בו בימים אלה”.

נתיב ליציאה מהמשבר

ממטה הארגון של ועידת העסקים של ביתר נמסר, כי הוועידה הפעם תעמוד בסימן רעיונות ופתרונות להגדלת הכנסות ויציאה מושלמת בס”ד ממשבר הקורונה. לשם כך יתקיימו בוועידה דיונים ופאנלים, בהשתתפותם של צוותים מקצועיים מחברת ‘מעוף’, אשר יעניקו ייעוץ פרטני לכלל העסקים בנוגע להלוואת בערבות מדינה, הפנייה לקורסי העשרה מקצועיים ומתן אפשרויות להעמקת שיתופי הפעולה העסקיים ברמה הארצית והמקומית.

כמו כן, בוועידה ישתתפו ראשי חברת ‘ליניק – ניהול מועדוני לקוחות’, חברה בה חברים כ־1.200.000 (מיליון ומאתיים אלף) לקוחות עסקיים. החברה תציע את שירותיה כמועדון לקוחות מהגדולים בישראל, עם אפשרויות הצטרפות שאינן כוללות תשלום עמלה או דמי רישום. בעל העסק נרשם, קובע את גובה ההנחה לחברי המועדון, ומהרגע הזה ואילך – העסק שלו נכלל באופן אוטומטי בכל פרסומי החברה, בדפי הבנק, באפליקציות ובכלל הפלטפורמות של חברת מועדוני הלקוחות.

ההרצאה המדוברת ביותר

אחד הפרטים המרכזיים בתוכניית הוועידה היא הרצאתו המיוחדת המנטור העסקי מר יריב אליאב. מר אליאב, מהמדריכים העסקיים הנחשבים בישראל, מי שמלווה את החברות הגדול במשק ומאחוריו סיפורי הצלחה נחשבים בס”ד – יחלוק עם משתתפי הוועידה את ניסיונו רב השנים בתחום הפיתוח העסקי ויעניק נוסחאות ופרדיגמות עסקיות להפיכת העסק שלכם לסיפור הצלחה משגשג ופורח בסייעתא דשמיא.

כאמור, את מרב תשומת הלב הציבורית תופסת הרצאתו הפוליטית של הפרשן עמית סגל. מטבע הדברים, הציבור החרדי מודאג מאוד מהרבה ואופייה והצהרת כוונותיה של הממשלה הנוכחית, שעושה הכל על מנת לפגוע בעולם התורה ובמשפחות חרדיות, וגזירתו האחרונה של איווט ליברמן היא הדוגמה העדכנית אך לא האחרונה לצערנו). סגל כמובן לא יחווה דעה פוליטית, אולם יחשוף סיפורים מאחורי הקלעים וינתח את סיכוייה של הממשלה לשרוד, מול הנתונים הגרועים מאוד שמולם היא מתמודדת.

לאחר ההרצאה הפוליטית – ייערך פאנל של ראשי ערים מהאזור, בהשתתפות ראש העיר ביתר עילית מאיר רובינשטיין, ראש המועצה המקומית אפרת מר עודד רביבי וראשי מועצות נוספים מהסביבה. על הפרק: שיתופי פעולה עסקיים ותיאום עמדות מול השלטון המרכזי בנושאים משותפים לכלל המועצות המקומיות באזור.

כרטיסים אחרונים

הוועידה תיערך באודיטוריום העירוני ברחוב ברסלב, בגבעה א’ בעיר. פתיחת שערים: בשעה 5:00 בערב. 

בימים אלו ההרשמה מתקרבת לנעילה, כאשר נותרו כרטיסים אחרונים ממש. רוב בעלי העסקים נרשמו כבר, וממארגני הוועידה נמסר, כי כשיימלאו כל מושבי הוועידה, תיסגר ההרשמה ולא תינתן האפשרות להירשם עוד. כהפקת לקחים משנים קודמות – לא תהיה כלל אפשרות להיכנס לוועידה ללא הרשמה מוקדמת. על הפקת הכנס אמונה חברת ‘טיפ הפקות’ של ר’ מרדכי רבינוביץ זה השנה הרביעית שהוא מפיק את האירוע בכישרון רב.

את הוועידה ינחה העיתונאי משה גלסנר. ראש העיר ר’ מאיר רובינשטיין מסר ל’שערים’: “ההשקעה בעסקים בעיר הינה חלק חשוב במדיניות העירייה. אנו רואים בבעלי העסקים מנוף כלכלי חיוני לעיר, ומחפשים כל העת להרחיב ולפתח את הפעילות העסקית למען תושבי העיר. ועידת ‘פורום העסקים’ היא דגל חשוב בסיוע שהעירייה מגישה לבעלי העסקים המתפרנסים בעיר ומהווים את מנוע הצמיחה הכלכלי של התושבים”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות