/
/
/
במעמד כביר ורב רושם: נחנך בנין הישיבה לצעירים של חסידי באיאן בעירנו

במעמד כביר ורב רושם: נחנך בנין הישיבה לצעירים של חסידי באיאן בעירנו

ט״ז בשבט ה׳תשע״ג
03:32

אלפים השתתפו בשבת ההתועדות המרוממת שהיתה מנת חלקם של חסידי באיאן בביתר – בצילו הטהור של כ”ק האדמו”ר שליט”א.

שבת התעלות מרוממת הייתה מנת חלקם של חסידי באיאן בעירנו ועוד אלפים מתושבי העיר עם ביקורו רב הרושם של כ”ק מרן האדמו”ר מבאיאן שליט”א שהגיע לעירנו להשפיע מהודו על קהל חסידיו דרי העיר בשבת התוועדות מיוחדת. הביקור המרומם השרה רגשות עזים של שמחה והתעלות בקרב כל האלפים שזכו להסתופף בצילו הטהור של האדמו”ר שליט”א ולהנות מזיו הדורו ומצוף תורת ואמרי קודשו המאירים.

אולם הארוע המרכזי נערך דווקא ביום ראשון בעת חנוכת הבנין הגדול של הישיבה הקטנה דחסידי באיאן שנבנתה ברח’ רבי עקיבא בגבעה א’ לשם ולתפארת ע”י הנגיד רבי יעקב ווינרעב שליט”א מפארי חסידי באיאן וכן הנגיד רבי שמון איידלסברג שליט”א שתרמו מהונם והנציחו על הבנין את שמו של הגה”ח רבי מנחם מנדל ברייאר זצ”ל חתנו של כ”ק האדמו”ר מבאיאן זי”ע ואביו של כ”ק האדמו”ר מבאיאן שליט”א.

במהלך הארוע המרומם הועלה על נס פועלם של אישים חשובים אלו ותרומתם החשובה לפיתוח מוסדות התורה בעיר וכן פועלה של העיריה שסייעה בבניה בכל דבר ועניין.

באמרי קודשו של כ”ק מרן האדמו”ר שליט”א הזכיר הוא את קורת רוחו מפעלה של העיריה תוך שהוא מוסיף שמקום תורה זה ההולך ונבנה ב”ה הוא רק חלק מכתר המלכות של ביתר עילית אשר ב”ה תוך עשורים אחדם התמלאה בבתי כנסיות ובמקומות תורה ועבודת ה’ לשם ולתפארת.

כ”ק האדמו”ר שליט”א אף העניק מתנת עוז לנדיבים שליט”א לעסקנים החשובים בינהם הרב מאיר רובינשטיין והרב בנימין הרשלר על פועלם המוערך לבניין הישיבה הק’.

בסיום המעמד התפזר הקהל מתוך רגשות קודש עזים והתעלות ראויה.    

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות