/
/
/
במעמד חברי הכנסת ראש העיר וחברי העירייה

במעמד חברי הכנסת ראש העיר וחברי העירייה

כ״ט בשבט ה׳תשע״ג
23:48

המלצות נוספות

הבמה שלכם | הכספומטים בגבעה א', מצוקת ביתני הדואר ותופעת האוטובוסים בערב שבת

מאות פעילי “יהדות התורה” התכנסו למסיבת הודיה מרגשת

מאות הפעילים, התכנסו במוצאי שבת, לסעודת מלווה מלכה ולסעודת הודיה להשי”ת על הסיעתא דשמיא המרובה בהצלחת מערכת הבחירות. ראש העיר ושאר הדוברים, שיבחו את הפעילים החשובים על עבודתם המופלאה והמסורה ועל הירתמותם למערכה לאור ציוויים של גדולי ישראל. אין ספק שבמסירותם ובגידול הטבעי המבורך הביאו לכמעט הכפלת כוחה של יהדות התורה בביתר. “כוחנו באחדותנו”

הפעילים המסורים התכנסו יחדיו לסעודת מלווה מלכה מפוארת, באולמי “עטרת הנחל” בגבעה א’ כשבשולחן ה’מזרח’ יושבים ראשי הקהילות.  ראש העיר – ששימש כיו”ר מטה הבחירות, יחד עם הרב יוסף שיטרית, מנהלי המטה הרב אהרון אבלס והרב בצלאל יעקבזון, יו”ר מטה יום הבחירות – הרב הרשלר והרב מלאכי. חברי העירייה וחברי הכנסת – הרב פרוש, הרב מקלב, הרב אייכלר והרב יעקב אשר.

את מסכת הנאומים פתח המנחה, הר’ משה פרידמן שיחי’  שבירך על חזרתה של ביתר לימי זוהרה בתקופות התלמוד.

הרב מאיר פרוש, סיפר על פגישת הסיעה, עם הנשיא פרס. הוא ציין שרק כוחה של האחדות יעמוד לנו בעת הזו. דברים ברוח דומה, נשאו גם החכי”ם הרב מקלב והרב איכלר שהשתתפו אף הם בכינוס.

לאחר מכן, נשמעו בקשב רב, דבריו של ראש העיר, שהעלה על נס את הירתמותם –  כאיש אחד, של כל העוסקים במלאכה. מנהל מטה יום הבחירות, הרב בנימין הרשלר, נשא משא מרגש במיוחד כשהוא מציין את הרוח הנפלאה ששרתה בימים אלו. כמו”כ נשאו דברים הרב יוסף שיטרית, הרב חנוך זייברט והרב יצחק רביץ. הכינוס ננעל בתחושה מרוממת ובתקווה שאכן גילויי האחדות  שנראו בעירנו בימי המערכה הגורלית, ימשיכו לשרור בעיר, תוך ציות מלא לגדולי ישראל שליט”א


כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות