/
/
/
ביתר צועדת עם ‘דנדי’

ביתר צועדת עם ‘דנדי’

דנדי, חנות הנעלים הוותיקה והאהובה של תושבי ביתר, שינתה לאחרונה את פניה והפכה לחנות הנעלים הגדולה והמרהיבה ביותר בביתר עם גלריית ענק עמוסה בנעליים הטובות והחדשניות ביותר. בשיחה מיוחדת עם 'שערים' חושף ציון, מנהלה המיתולוגי של דנדי, את סיפור ההצלחה הגדול של חנות הנעליים הגדולה של ביתר.
ד׳ בניסן ה׳תשע״ג
17:35

דנדי, חנות הנעלים הוותיקה והאהובה של תושבי ביתר, שינתה לאחרונה את פניה והפכה לחנות הנעלים הגדולה והמרהיבה ביותר בביתר עם גלריית ענק עמוסה בנעליים הטובות והחדשניות ביותר. בשיחה מיוחדת עם ‘שערים’ חושף ציון, מנהלה המיתולוגי של דנדי, את סיפור ההצלחה הגדול של חנות הנעליים הגדולה של ביתר.

שרשרת הלקוחות המרוצים שנכנסו ויצאו למול עינינו בשעריה של ‘דנדי’, חנות הנעליים המפורסמת ביותר בביתר, הממוקמת במרכז ‘סנטר גארדן’ ברחוב הר”ן,  לא הותירה בנו מקום של ספק: לא מדובר בעוד חנות נעליים.

די במבט חטוף כדי להבחין ש’דנדי’ היא מרכז גדול לנעליים. כבר בכניסה לחנות המחודשת יכולנו לראות את הגלריה הענקית של דנדי. גלריית ענק הכוללת מאה וחמישים מטרים המכילים את כל דגמי הנעלים מהחברות המשובחות ביותר, מהמותגים הטובים ביותר, לכל המשפחה. 

המקום הראשון

מה שתפס את עינינו היא העובדה שכל מי שנכנס לחנות יצא מרוצה ובידיים מלאות, כשחיוך של סיפוק על שפתיו.

בכניסה לחנות פגשנו את  ג. אחד ממאות הלקוחות המרוצים של ‘דנדי’: “את ההצלחה של דנדי, אפשר לסכם היום בכמה מילים”, פותח ג. ואומר לנו כמשיח לפי תומו, “אנו היינו רגילים  תמיד לאין ספור התלבטויות בקניית הנעליים, החל מטיב הנעל וכלה בצבע ובמחיר. רבים מאיתנו מסוגלים להתרוצץ שעות ארוכות בחיפוש אחר זוג נעלים איכותיות, כמובן במחיר זול, שיתאימו למידותיהם. אלא שבדנדי התברר לנו, שאפשר גם אחרת: אפשר להשיג בזמן קצר בדיוק את מה שרצינו בזמן הקצר ביותר ובמחיר הנמוך ביותר. חד וחלק!”

חנות שיש בה הכל

את ציון פגשנו במרכזו של הטרקלין הענק והחדש המשתרע על שטח בן מאה וחמישים מטרים. האמת שלא היה קשה לנו לאתר את ציון. שכן בדנדי הוא תמיד במרכז, מוקף בלקוחות, כשהוא טורח בעיקר להבין את צרכי כל אחד מהם ולספק להם את מבוקשם על הצד הטוב ביותר. קשה היה למצוא דקת זמן פנויה לשיחה עם ציון, אלא שבין ייעוץ מתאים ללקוח אחד והתאמת מחיר ללקוח אחר תפסנו את ציון לשיחה קצרה.

ציון, איך יוצרים סיפורה של הצלחה?

“‘דנדי’ חנות המותג, קיימת כבר משנת  1976 ובאמתחתה קרוב לארבעים שנות וותק וניסיון בשירות קהל הלקוחות. חמש שנים אנו בביתר ולמדנו ב”ה את דרישות קהל היעד שלנו וכך לספק לו בדיוק את מה שהוא צריך. ואכן עם הזמן קהל הלקוחות הפנים זאת: כל תושב שני בעיר שרוצה נעליים איכותיות באמת, נעליים שמתאימות גם לרגל וגם לכיס, הוא יודע ש’דנדי’ זה המקום.”

מכל הסוגים

מגוון הלקוחות הרחב, הכולל את כל בני המשפחה מכל הגילאים הפליא אותנו. ציון וצי העובדים המורחב שלו גילו יכולת תמרון מרשימה כשהם מתאימים לכל לקוח את מידתו שלו על פי סגנונו, גילו ומעמדו. הלקוחות לא היו צריכים להתלבט רבות, הם בחרו את הצבע המתאים להם ויצאו מהחנות מרוצים עם נעליים חדשות ונוחות.

מענייך לראות את המגוון הרחב של הלקוחות שלך:

“לקוחותיה של דנדי נמנים על מגוון האוכלוסייה בעיר, גברים נשים ילדים וילדות, קודם כל מהסיבה הפשוטה שבאמת ניתן למצוא אצלנו את כל סוגי הנעליים, לכל עדה ולכל גיל. בין לקוחותינו נמצאים  אף רבני העיר שליט”א, ואפילו ראש העיר הרב רובינשטיין המגיע עם בני ומשפחתו…”

זה לא מכבר, עם פתיחת הטרקלין החדש והמפואר, הגיע לכאן מרן הגאב”ד הגאון הרב טופיק שליט”א שהתכבד בקביעת מזוזה בפתחה של החנות החדשה. אנו רואים בחוש שברכותיו מלוות אותנו בהצלחה וסייעתא דשמיא ב”ה.

נעלי איכות במחירי רצפה

“אצלנו בחנות לא תמצאו נעליים מחברות לא מוכרות”, מדגיש לנו ציון בהחלטיות. אנו עובדים רק עם החברות האיכותיות והמובילות המועדפות על כלל הלקוחות. השנים הרבות שאנו מצויים בתחום הנעלים הקנו לנו את היכולת והניסיון להכיר את החברות המייצרות את הנעליים האיכותיות והמבוקשות יותר. תוכלו למצוא אצלינו את כל דגמי ‘ניו בלנס’  ‘איזי ספיריט’ ‘נייק’ ‘סקצרס’ ‘טבע נאות’ ועוד ועוד. כמובן במקרה של בעיה כלשהי, אנחנו כאן להחלפה מיידית של הזוג.”

והמחיר?

צוחק: “בביתר כולם כבר יודעים שלמחירים בדנדי אין תחרות. מעולם לא פגשתי אדם שסיפר על כך שבמקום אחר הוא קיבל מחיר טוב יותר”…

דנדי יש רק אחת

ההצלחה הגדולה של דנדי גורמת לרבים להציג את עצמם כקשורים ל’דנדי’, ולציון חשוב להדגיש ש’דנדי’ יש רק אחת, והיא ממוקמת ברחוב הר”ן במרכז ‘סנטר גארדן’. וכי אין לה שום קשר לחנויות אחרות.

לסיום – טיפ אחד לבחירת הנעל שלנו.

רבים לא יודעים אך הנעל מספרת הרבה על אישיותו של הלובש. לכל גיל  יש את הדגמים והחברות אליהם הוא מתחבר. בואו ל’דנדי’- מספר אחד בעיר בנעלי איכות, ונתאים עבורכם את הנעליים הטובות והמתאימות לרגל שלכם”.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות