/
/
ביקור חיזוק מיוחד: התרגשות גדולה בעיר לקראת ביקורו המיוחד של מרן ראש הישיבה הגר”ש כהן

ביקור חיזוק מיוחד: התרגשות גדולה בעיר לקראת ביקורו המיוחד של מרן ראש הישיבה הגר”ש כהן

תכונה רבה בעיר: היום (יום שני) יגיע גאון ישראל, מרן ראש הישיבה רבי שלום כהן שליט"א, נשיא מועצת החכמים, לביקור הסטורי ומיוחד בעירנו מרן שליט"א ישא משא קודש מיוחד לבני האברכים מסלתה ושמנה של העיר בתלמוד תורה "נתיבות שלום" העומד בנשיאותו /// ביוזמת ש"ס המקומית: מבואות העיר עוטרו במיוחד לקראת בואו של ראש הישיבה /// מאות ילדי הת"ת ימתינו לאורח הדגול עם דגלים מיוחדים
ח׳ בשבט ה׳תש״פ
22:56

המלצות נוספות

מראה כהן גדול

שלמה פרידמן

לאחר חודשים של הכנה, היום (שני) צפוי נשיא מועצת חכמי התורה מרן ראש הישיבה חכם שלום הכהן שליט”א להגיע לביקור היסטורי ומיוחד בעירנו ביתר עילית.

במהלך הביקור, צפוי ראש הישיבה להשמיע דעת תורה צרופה, במשא קודש שיתמקד בדרכי ההנהגה והחינוך הטהור. זהו מעמד נדיר ותקדימי אשר קדמה אליו שתדלנות רבה עד שנאות מרן שליט”א לבוא ולבקר בעיר ולחזק את בדקי שעריה.

ההיערכות לקראת הביקור החלה כבר לפני זמן רב, מיד לאחר שמנהל הת”ת הנמרץ הר”ר אברהם אורן יזם את המעמד והציע את הדברים בפני ראש המוסדות הגאון הגדול רבי זמיר כהן שליט”א, שעודד את העניין בהתלהבות גדולה. או אז נרתם במלא המרץ מ”מ ראש העיר יהודה עוביידי, אשר לקח על עצמו את הפקת המעמד המיוחד הדורש לוגיסטיקה רבה.

ביוזמת סיעת ש”ס, מבואות העיר קושטו מיוחד לקראת המעמד, שלטי ענק נתלו בכניסה לעיר, וכל מסלול הנסיעה של הרב קושט בדגלים ובשלטי כבוד מיוחדים לכבודו של מרן שליט”א. את הרב יקבלו מאות תלמידי התלמוד תורה אשר ילבשו בבגדי שבת כראוי וכיאה לבואו של מרן, דגלים מיוחדים הונפקו לכבוד האירוע בהם יקדמו צעירי הצאן בני התורה המסולאים בפז את מרן בעת בואו.

היערכות והתרגשות גדולה ניכרת גם בקרב כלל האברכים, מרן ראש הישיבה שליט”א שהוא שריד לדור דעה של גדולי ומאורי חכמי ישיבת פורת יוסף מהדור הקודם בירושלים של מעלה, הידוע כבעל עמדה חדה צלולה וברורה בעניינים הנוגעים לדור, אך לא בכל הזדמנות משמיע את דבריו בפרט בדרכי החינוך וההנהגה. זו הסיבה שאין אחד ממבקשי ד’ האברכים ובני התורה הספרדים בעיר אשר יהיה מסוגל להחמיץ מעמד מיוחד והיסטורי זה אשר ללא ספק ייזכר וייחרט בדברי ימיה של העיר.

בשבוע הבא: ‘שערים’ יסקר בעז”ה את הביקור ורישומיו. יהי בואו לברכה.

כל מה שחדש

אור החנוכה - מאמר הגות מהרב מנחם ישראלי

כ״ד בכסלו ה׳תשפ״ב
15:01
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות