/
/
נוהגים לעשות חסד

נוהגים לעשות חסד

אירוע מרשים ומיוחד במינו נערך בעיר כהכנה לימי הרחמים והסליחות, בו השתתפו מטובי ונכבדי העיר העוסקים בפעילות חסד מיוחדת >>> עוד במשתתפים, מוצ"ים, ראש העיר ורופאים >>> רשמים
ו׳ בתשרי ה׳תשפ״ב
15:27

מנהיגי החסד | העדות של הרופא, הברכה של המו”צ וההתפעלות של הפרנס: רשמים ממעמד הוקרה מיוחד

אירוע מרשים ומיוחד במינו נערך בעיר כהכנה לימי הרחמים והסליחות, בו השתתפו מטובי ונכבדי העיר העוסקים בפעילות חסד מיוחדת >>> עוד במשתתפים, מוצ”ים, ראש העיר ורופאים >>> רשמים

יוחנן צוקרמן

במעמד רב רושם, נערך השבוע אירוע ייחודי בביתר עילית, לרגל תנופת החסד שמתקיימת בארגון ‘הנוהג בחסדו’, אשר שמו מעיד על פעילותו הברוכה למען כל הזקוקים לה: הסעת חולים ובני משפחותיהם אל מרכזי הרפואה השונים ברחבי הארץ, על ידי נהגים מסורים השותפים בהתנדבות המיוחדת, שלא על מנת לקבל פרס.

האירוע נערך בערב ראש השנה, שבו אנו אומרים בפיוט ‘וכל מאמינים’ על הקב”ה, מלך העולם – “הַנוֹהֵג בְּחַסְדוֹ כָּל דוֹר”. השורה הזו, שמהווה את ההשראה לשמו של הארגון החשוב – נבחרה ברוח דברי חז”ל שהורו לנו: “הידבק במידותיו; מה הוא רחום, אף אתה הֶיֵה רחום, מה הוא חנון, אף אתה הֶיֵה חנון”.

במעמד השתתפו רבני העיר שליט”א, טובי ונכבדי העיר ובראשם הגאון רבי שרגא שטיגליץ, מגדולי מורי ההוראה בעיר, ורה”ע ר’ מאיר רובינשטיין. האורחים נשאו דברים במעלת השותפות בחסד של ‘הנוהג בחסדו’ והעלו על נס את הזכויות האדירות לכל העיר הודות לפעילות החסד הזו.

עוד נשאו דברים – הד”ר מוטי מנחה, רופא מומחה ילדים ממכבי שעמד על כך שפעילות החסד מתבצעת בצורה שקטה ומהווה חסד אמיתי, ללא מטרות רווח וכבוד. “למרות שרבים לא מודעים לכך, הרי שמי שהסתייע על ידי אנשי הארגון יודע היטב עד כמה הפעילות הזו חשובה ונצרכת, עד כדי שהיא נותנת שלווה למשפחות החולים ומסייעת בעקיפין להבראתם”.

המנחה, הרב יעקב זילברמן, הודה בשם המבריאים ובני משפחותיהם לארגון ולעומדים בראשו, וכמו כן לנהגים הרבים העושים את מלאכת הקודש ומתגייסים לעזרה כל אימת שהם נקראים. הוא סיים בברכה שאירוע ההתרמה יצליח להגדיל את העשייה של ‘הנוהג בחסדו’.

מתנה למתנדבים

במהלך האירוע חולקו מתנות נאות לנוכחים, כאות תודה והכרת הטוב למי שעוזרים מאחורי הקלעים וגורמים לכך שהארגון ימשיך להתקיים ופעילותו לא תיפסק, חלילה. תושבי ביתר עילית זקוקים שארגון החסד הזה יישאר על תילו, ומתוך הבנה זו תרמו המשתתפים סכומים נכבדים והפכו להיות שותפים – בתקווה שאף תושב בעיר לא יזדקק בעז”ה והשנה הבאה עלינו לטובה תהיה שנת בריאות שלמה לכל תושבי העיר, בתוך כל עם ישראל.

המשתתפים החשובים, אלו שתורמים ותומכים בארגון ואלו שיש ברצונם להיות שותפים בחסד המופלא, אכן פתחו את ליבם והרימו את נדבתם לטובת ‘הנוהג בחסדו’, מתוך הכרה בערכו של הארגון ובחשיבותו לתועלת הכלל והפרט.

הנוכחים סיכמו בסיפוק את האירוע וציינו לשבח את מארגניו, שהצליחו להפיק אותו בצורה המושלמת, המרשימה והנפלאה ביותר. הם יצאו נפעמים ונרגשים והעידו כי זה עתה השתתפו באחד האירועים המיוחדים שאי פעם השתתפו בהם.

אין ספק שהתמיכה בארגון ‘הנוהג בחסדו’ היא זכות עצומה וכבירה להגיע עמה ליום הדין. אחרי עמוד התורה ועמוד התפילה, גמילות חסדים היא העמוד השלישי של העולם, והמחזיקים בו למען אחיהם הזקוקים לחסד זה של הארגון, יזכו בוודאי להיכתב ולהיחתם לשנה טובה ומתוקה.

כל מה שחדש
חפש...
Generic filters

צ׳אט עדכונים וחדשות